Yukarı Çık

Ulusal Dağıtım Hizmetleri - YMS Lojistik

Parsiyel Dağıtım Operasyonları

Türkiye genelinde oluşturduğumuz dağıtım ağı, uzman kadro, teknolojik altyapı ile müşterilerimizin koli veya palet bazlı yüklerinin, istenilen varış noktalarına (Ulusal / Yerel Zincir Mağaza, AVM, Bayi, Depo vb.) zamanında ve teslim alındığı şekliyle dağıtımını gerçekleştiriyoruz. Müşteri hizmetleri ve CRM altyapımızla, müşterilerimize ve onların müşterilerine bilgilendirme ve dokümanların anlık akışını sağlıyoruz. Operasyon süreçleri ile ilgili talep ve ihtiyaçlar doğrultusunda performans ölçümleri gerçekleştirerek bilgi sistemleri ve dağıtım ağı altyapısını sürekli geliştiriyoruz.

Komple Araç Dağıtım Operasyonları

Komple Araç Dağıtım Operasyonları çerçevesinde müşterilerimize ait sevk edilecek ürünlerin niteliklerine göre, araç parkurunda yer alan uygun araçların tedarikini gerçekleştirerek, planlanan varış noktasına zamanında ve istenilen şekilde teslimatlarını gerçekleştiriyoruz. Teslimat sonrasında müşteri tarafından talep edilmiş olan bilgi ve dokümanların paylaşımını sağlıyoruz.

Dedike Araç Dağıtım Operasyonları

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, şehir içi veya bölgesel, özel teslimat gerektiren operasyonlar için dedike araçlar ile dağıtım çözümleri sunuyoruz. Operasyon süreçlerini inceleyerek araç tipi, teslimat şekli, route planlaması, takip sistemi, özel ekip ve ekipman ihtiyaçlarını analiz ederek en uygun dağıtım modelini belirliyoruz.